Barbie a její fialový auto kabriolet

Popis produktu

Parametry produktu

Produkt nemá žádné parametry.

Parametry produktu

Produkt nemá žádné parametry.

Popis produktu

Vydej se na dobrodružnou cestu s panenkou Barbie a jejím fialovým kabrioletem. Posaď panenku Barbie na sedadlo, připoutej se a tlač vozidlo s otáčejícími se koly a realistickými detaily, jako jsou stříbrné akcenty a matné černé obložení a kola. Módní sportovní kabriolet má dvě sedadla, osobní poznávací značku a ozdobu na kapotě s logem Barbie.

Panenka Barbie má blond vlasy a je oblečená do šatů s palmovými listy a stylových bílých sandálů. Tato sada s panenkou Barbie a vozidlem je ideálním dárkem pro děti ve věku od 3 do 7 let. Sbírej také další panenky Barbie a sady, abys objevil nekonečné možnosti a rozšířil svět hry (prodávají se samostatně v závislosti na dostupnosti). Panenka nestojí sama o sobě.

  • Rozměry balení: 36x18,5x19 cm
  • Věk: 3+

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.